+420 573 341 641
  info@walmag.cz

Informace o firmě


WALMAG MAGNETICS s.r.o. - Váš dodavatel magnetických aplikací již přes 20 let.

  • Více než 50-ti letá tradice ve výrobě magnetických systémů 
  • Vynikající kvalita za dobrou cenu
  • Neustálá inovace a vývoj 
  • Řešení na míru 
  • Široký sortiment magnetů pro ocelářský průmysl 
  • Výrobky vyrobené v České republice

Takřka do celého světa putují oblíbené permanentní Břemenové magnety,  které slouží k efektivní a rychlé manipulaci ocelového materiálu. Výrobní řada těchto užitečných a populárních "pomocníků" je pro kapacity od 125kg do 2000kg. Magnety splňují všechny požadavky na bezpečnost a WALMAG jako jeden z mála poskytuje kompletní servis pro tento druh manipulačních prostředků. Neodmítneme ani prohlídku a otestování produktů jiných značek. Zkoušky jsou prováděny na speciální trhací stolici, která je k dispozici také v mobilním provedení. To umožňuje provádění služeb přímo u zákazníka. 

Manipulace nad dvě tuny je produktově pokryta BATERIOVÝMI MAGNETY ŘADY BM a BMP. Magnety mají dálkové ovládání, jsou velmi flexibilní a bezpečné. 

 

Pro velké sklady a speciální manipulaci dodáváme magnetické travezy  pro plechy, magnety pro bramy, "kontislitky", kulatiny, svitky, systémy pro manipulaci profilů a svazků a magnety na šrot.

WALMAG je také úspěšným dodavatelem permanentních, elektromagnetických a elektro-permanentních magnetů pro upínání při obrábění. Mnoho firem používá magnety pro frézování, broušení, soustružení, vrtání a elektroerozivní obrábění. I zde je možno vybrat ze širokého sortimentu produktů všech dostupných technologií. Pro tyto aplikace poskytujeme řadu zákaznických speciálních úprav. K dispozici je tým pracovníků, kteří v rámci střední Evropy patří ke špičce. Mnoho "customizací" bylo dodáváno firmám ve Velké Británii, Německu, Rakousku atd., ale samozřejmě rovněž v Česku a Slovensku. WALMAG je vyhledávaným servisním střediskem spolupracujícím s řadou významných firem z oblasti oprav obráběcích strojů. Provádí však i kompletní opravy dle individuálních požadavků jednotlivých zákazníků.

Významnou specializací firmy WALMAG je odmagnetování. Vyrábíme řadu populárních demagnetizačních zařízení a spolupracujeme i s jinými předními producenty těchto technologií. Z vlastního výrobního sortimentu je tradičně silný odběr stolních odmagnetovačů řady DM. Velmi oblíbené jsou i ruční flexibilní odmagnetovače řady HD1 a HD2. V oblasti odmagnetování poskytujeme poradenství a provádíme audity magnetismu ve výrobě. Výsledkem je návrh nejlepšího řešení